Taras z kominkiem
Koniec lata wcale nie oznacza, że musimy zrezygnować z odpoczynku na tarasie. Nawet w te chłodniejsze dni możemy tam spędzać wolny czas, a zaopatrując się w odpowiednie urządzenie grzewcze, przedłużymy sezon nawet do późnej jesieni. Skuteczne ogrzewanie zapewnią nam dostępne w wielu sklepach m.in. efektowne podgrzewacze, promienniki czy kominki zewnętrzne. Ten artykuł pomoże podjąć decyzję jaka opcja będzie dla nas najlepsza.
Czytaj więcej: Ogrzewanie na tarasie. Jakie rozwiązanie wybrać?

Basen na tarasie kompozytowym
Upalne lato w mieście może być męczące! Jeżeli chcecie skorzystać z odrobiny ochłody, a nie przepadacie za wyjazdami nad zatłoczone publiczne aquaparki czy jeziora, to przydomowy basen jest idealnym rozwiązaniem. Atrakcja dla dzieci oraz odrobina prywatności sprawi, że takie kąpielisko będzie najważniejszym miejscem dla całej rodziny (nie tylko w okresie letnim!).
Czytaj więcej: Prywatny basen – dlaczego nie?

Balkon — mała przestrzeń wiele możliwości.
Balkon często staje się namiastką ogrodu, ten skrawek przestrzeni można zamienić w prawdziwą oazę pełną kolorów i zapachów. Na balkonie w lecie możemy spędzać wiele czasu, pijąc kawę lub po prostu korzystając z odrobiny słońca po ciężkim dniu pracy. Wypoczynek na świeżym powietrzu zasługuje oczywiście na odpowiednią oprawę. Jak zadbać o to, aby balkon był bezpieczny, funkcjonalny, a zarazem zachwycał?
 
Czytaj więcej: Balkon — mała przestrzeń wiele możliwości.