Wakacje w domu? Koniecznie na tarasie kompozytowym!

Początek wakacji to nie tylko wyjazdy, ale również więcej czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Długie ciepłe wieczory, spotkania towarzyskie, basen i plażowanie. Dzięki możliwościom jakie daje nam posiadanie tarasu, możemy wprowadzić odrobinę wakacyjnego klimatu do naszego domu.  Taras to idealne miejsce do przyjmowania gości, wystarczy dobrze zagospodarować naszą przestrzeń i z powodzeniem można zorganizować grill party dla kilku osób. Łatwy w utrzymaniu oraz estetycznie zagospodarowany taras, to miejsce w którym mile spędzimy czas z naszymi przyjaciółmi.
 
 

Taras z desek kompozytowych

 

Taras kompozytowy jest bardzo trwały i wytrzymały, można więc pozwolić sobie na dowolne ustawienie mebli ogrodowych, grilla czy wydzielić specjalne miejsce do tańczenia. Dla dzieci obowiązkowo huśtawka i strefa zabawy.Deski kompozytowe nie posiadają drzazg, będą więc bezpieczne dla gości, również tych najmłodszych(czytaj także: Budujesz taras lub balkon? Pamiętaj o bezpieczeństwie!).

 

Deski tarasowe – użytkowanie

 

Deski tarasowe z kompozytu są bardzo łatwe w codziennym utrzymaniu. Produktów Teraso nie trzeba w żaden specjalny sposób czyścić: wystarczy spłukać samą wodą lub wodą ze zwykłym płynem do naczyń.

 
Wakacje na tarasie kompozytowym
Party na tarasie kompozytowym

 

Basen i plażowanie, dlaczego nie ?

 

Często zdarza się, że przy tarasie pojawia się strefa plażowania. Deski Teraso idealnie nadają się jako obrzeże basenu: są odporne na wilgoć, a ich właściwości antypoślizgowe sprawiają, że wyjście z basenu nie grozi upadkiem. Brak drzazg, o których wspomnieliśmy, jest kolejnym argumentem przemawiającym za deskami kompozytowymi przy basenie (polecamy nasz artykuł: Deska kompozytowa przy basenie - idealne rozwiązanie! ).

Odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół kąpieliska, sprawi że poczujemy się jak na wakacjach. Leżak, mini barek, przestrzeń dla dziecka. Do tego wszystkiego cisza i intymność jaką zapewnia nam nasz własny ogród. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy skorzystać z odrobiny ochłody w upalne dni, nie wychodząc z naszego domu.
 
Relaks i prywatność

 

Korzystając z chwili relaksu na tarasie możemy czerpać siły z natury i ładować baterie na kolejny okres w pracy. Długie ciepłe wieczory to idealny czas na odrobinę zadumy i skorzystanie z uroków naszego ogrodu. Aby móc w pełni cieszy się naszymi wakacjami na tarasie, wybierzmy odpowiednie materiały do jego budowy. Bezpieczne, funkcjonalne i estetyczne Taras z deski kompozytowej Teraso posiada wszystkie te cechy, ponadto wygląda naturalnie i posiada atrakcyjną cenę.