Dlaczego my?

 

DLACZEGO MY?

W Teraso nie tylko produkujemy i sprzedajemy produkty z kompozytu WPC, ale także, a może nawet przede wszystkim, zmieniamy lub tworzymy od początku Twoją prywatną przestrzeń, w której żyjesz, odpoczywasz i spędzasz czas ze swoimi bliskim. Pracując z zaprzyjaźnionymi ekspertami z pokrewnych branż, montażystami i wykonawcami, wykorzystując wiedzę techniczną, pasję i kreatywność pomagamy stworzyć piękne i zarazem praktyczne tarasy oraz ogrodzenia.

Jakość naszych produktów oraz podejmowane przez nas działania mające na celu ciągły rozwój firmy, zyskują uznanie coraz większego grona klientów i kontrahentów. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, połączonym z wrażliwością na piękno otaczającego nas świata, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły z wykorzystaniem innowacyjnego materiału  jakim jest kompozyt WPC.

Niezależnie od tego czy tworzymy indywidualny, przydomowy  taras czy pracujemy z dużą deweloperską inwestycją, cały nasz zespół wkłada w wyznaczone cele i zadania maximum zaangażowania, energii i pozytywnego nastawienia.

ROZWIJAMY SIĘ!

Jako młody i nowoczesny zespół staramy się nie stać w miejscu, lecz nieustannie rozwijać.
Jesteśmy otwarci na najnowsze technologie związane z produkcją elementów z tworzywa WPC, oraz jego szersze zastosowanie w budownictwie, aranżacji wnętrz czy ogrodnictwie. Stale poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i pomysłów by produkty Teraso dostosować do potrzeb klientów.

Hale produkcyjne mieszczą się w Republice Czeskiej, to tutaj z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem najlepsi fachowcy i doświadczeni technolodzy tworzą deski kompozytowe, które na rynku UE można kupić pod marką Teraso.

Ciągle pracujemy nad rozwojem sieci sprzedaży -  w tej chwili mamy ponad 100 punktów handlowych, w których można nie tylko kupić nasze produkty, ale także uzyskać o nich rzetelne informacje i gwarancję, że firma Teraso jest marką silną, stawiającą na najwyższą jakość, kompetencje i uczciwość.

 

 Poznaj nas lepiej na FB!

Deski tarasowe teraso